Jūsų namų jaukumui

Paslaugos

Dizainerių paslaugos

Užuolaidų dizainasPatyrę mūsų dizaineriai atvyks pas jus ir padės pasirinkti geriausią sprendimą. Vienoje vietoje labiau tinka užuolaidos, kitoje – romanetės ar austrijetės. Galima derinti skirtingas rūšis vienoje patalpoje.

Prie bendro interjero pritaikysime lovatieses, pagalvėles, tekstilinius šviestuvų gobtuvus.

Audinių, raštų ir spalvų pasirinkimas – taip pat labai svarbus geram rezultatui. Kai kuriose patalpose labiau tinka masyvūs ir vienspalviai, kitose – margi ir lengvi audiniai.

Mūsų dizaineriai nuolat kelia kvalifikaciją ir tobulinasi aukščiausio lygio specialistų orgnizuojamuose kursuose.

 

Siuvėjų paslaugos

Kvalifikuotos ir patyrusios siuvėjos įgyvendins kiekvieną, net ir aikštingiausią, jūsų sumanymą. Duokite mums medžiagą ir pasakykite, ko norite. O mes realizuosime.

 

Karnizų montavimas

Pasirinktą karnizą ar bėgelių sistemą mūsų meistrai pritvirtins jūsų patalpoje. Jeigu reikia, karnizą galime išlenkti kampu ar arkos ovalu. Dirbame greitai ir švariai. Po karzinų kabinimo, užuolaidų ar kilimo tikrai nereikės plauti.

 

Užuolaidų kabinimas

Ne tik pasiuvame gražias ir kokybiškas užuolaidas, bet jas atvežame ir pakabiname. Užuolaidas jau turite? Galime pakabinti ir jas.

 

Užuolaidų priežiūra

Prižiūrime, skalbiame ir lyginame užuolaidas. Tik paskambinkite ir mes atliksime viską, ką reikia: nukabinsime, išskalbsime, išlyginsime ir pakabinsime atgal. Net nepajusite, kaip jūsų namuose vėl kabės švarios, gražios ir kvepiančios užuolaidos.

 

Kontaktai

A. Goštauto g. 8, Vilnius
Tel./Faks. (8*5) 261 73 41
Mob. 8 611 31918 
El.paštas: decovil(eta)aiva.lt
Darbo laikas:
I-V  10 - 18 val.

Apie mus

"Decovil" vokiškų užuolaidų ir karnizų salonas Vilniuje veikia nuo 1995 metų. Siūlome Vokišką audinių kokybę ir stilių.

Plačiau >>